Chcą zmodernizować Boisko GROM Poczesna

Kandydat na Wójta Gminy Poczesna – Robert Chądzyński – podejmuje temat Boiska GROM Poczesna.

– Od lat wiadomo, że Boisko wymaga inwestycji. Trzema zbudować budynki socjalne, tak aby zawodnicy mogli w godnych warunkach przygotować się do meczu i odświeżyć się po nim – mówi Robert Chądzyński.

– W rozmowach z mieszkańcami Poczesnej wielokrotnie podejmowany jest temat boiska piłkarskiego. Tyle lat upłynęło, a jakoś nie udało się rozwiązać problemu własności działki czy wyremontować budynku na szatnie – mówi Łukasz Szumera – kandydat na Radnego w Poczesnej. Mieszkańcy mają żal, że 30 lat od przemian nikt nie zajął się na poważnie problemem.

Boisko Grom Poczesna obecnie jest na działkach nie tylko „społecznych” ale przede wszystkim na działkach prywatnych. Trzeba to zmienić. Naszym zobowiązaniem wyborczym jest rozwiązanie tego problemu. Rozwiązania są dwa: dochodzimy do porozumienia z właścicielami działek i za rozsądne pieniądze nabywamy te działki aby zmodernizować obiekt lub wskazujemy nową lokalizację (a po akrobacie działaczy sportowych Gram Poczesna) i tam budujemy nową infrastrukturę.